Reklama

Recenzja Softonic

Poznaj nowy standard z pakietem Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2019 to najnowsza aktualizacja standardowego garnituru biurowego. Microsoft Office 2019 zawiera najnowsze wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Exchange, SharePoint i Skype dla Firm, z których każdy jest niezbędnym narzędziem w dzisiejszym skomputeryzowanym biurze. Oferuje również szereg ulepszonych opcji IT, które mają ułatwić życie nowym użytkownikom. Nie popełnij błędu: jest to wszechstronny zestaw narzędzi i żadne biuro nie powinno się obejść bez niego.

Microsoft Office ma ogromny skok od wersji 2016, ponieważ wprowadza nowsze funkcje i ulepszenia do ulubionych aplikacji komputerowych. Office 2019 zawiera podzbiór wszystkiego, co Office 365 ProPlus ma do zaoferowania w ciągu ostatnich 3 lat. Wielu z nich oczekuje na najnowszą wersję pakietu Office, więc podzielmy się nimi.

Począwszy od najczęściej używanej aplikacji, Word 2019 dla komputerów Mac może teraz natychmiast przetłumaczyć tekst w języku angielskim na inne języki za pomocą Microsoft Translator , do którego można uzyskać dostęp za pomocą zakładki Opinie znajdującej się w wstążkach , które można dostosowywać . Są to zasadniczo rozwijane menu, które są udostępniane w interfejsie aplikacji. Aby jeszcze bardziej poprawić sytuację, Word 2019 zdecydował się również pomóc ci uzyskać ostrość lasera, dzięki czemu możesz szybciej wykonywać zadania. Wprowadzając "Tryb ostrości ", Word 2019 zablokuje wszystko inne na ekranie komputera, z wyjątkiem dokumentu, nad którym pracujesz. Wszelkie potencjalne zakłócenia, które mogą wpłynąć na twoją produktywność, zostaną wyeliminowane z twojego widoku.

Microsoft Outlook 2019 ma również własną wersję trybu ostrości. Outlook Focused Inbox ustawi Twoje priorytety, sortując wiadomości e-mail. Zabierze wszystkie nieważne wiadomości, dzięki czemu od razu będziesz mógł odnieść się do ważniejszych. Inne zadania są również łatwiejsze i wygodne, takie jak dostępność @mentions, szablony e-maili i zaplanowane wysyłanie e-maili.

Przechodząc dalej, możesz teraz tworzyć imponujące prezentacje kinowe za pomocą Microsoft Powerpoint 2019. Ma dodatkowe funkcje, takie jak przejścia Morph i Zoom. Wstawianie i zarządzanie modelami 3D, SVG i ikonami w prezentacji jest teraz również możliwe. Powerpoint 2019 pozwala również eksportować wysokiej jakości filmy 4K. Jeśli chodzi o ulepszenia, funkcja pisaka roamingowego została poprawiona, jeśli chodzi o wrażliwość ekranu i dokładność.

Wreszcie, nowe funkcje Microsoft Excel 2019 sprawią, że analiza danych będzie dla Ciebie łatwiejsza i łatwiejsza. Dostępne są również nowe wykresy i formuły wraz z nowymi funkcjami.

Office 2019 jest sprzedawany przez firmę Microsoft jako "wieczyste", co oznacza, że ​​jest to jednorazowe oprogramowanie zakupowe , które uzyskasz na własność na stałe. Office 2019 nie będzie otrzymywać żadnych nowych aktualizacji ani uaktualnień w przyszłości, w przeciwieństwie do Office 365 opartego na chmurze, który wymaga od użytkowników korzystania z miesięcznej subskrypcji. Nadal nie musisz się martwić, że przegapisz jedną z comiesięcznych aktualizacji w Office 365. Jak wspomniano, Office 2019 jest bardzo zaawansowany w porównaniu do swojego poprzednika i ma na celu dostarczenie wyjątkowych usług bez konieczności ciągłego uaktualniania. .

Zalety

  • Standardowe oprogramowanie dla każdego miejsca pracy.
  • Wprowadza dalsze ulepszenia do ustalonych programów.
  • Jednorazowy zakup do pełnego życia
  • Rozszerzona ochrona

Wady

  • Niektóre programy nie będą przydatne dla użytkowników prywatnych.
  • Może być mylące, jeśli jesteś przyzwyczajony do poprzednich wersji.
  • Nie będzie otrzymywać miesięcznych aktualizacji
  • Nieobsługiwane przez Microsoft Cloud

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językachOpinie użytkowników o Microsoft Office 2021

Czy próbowałeś Microsoft Office 2021? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!


Reklama

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo. Softonic może otrzymać wynagrodzienie, jeśli klikniesz lub kupisz produkty przedstawione tutaj.